Mes tikrai mylim Lietuvą!!!

Kaip nuostabu ir smagu buvo kartu su Jumis, mieli pandėliečiai,  pasitikti atkurtos Lietuvos šimtmetį!

Mums pavyko! Jau ruošiantis jubiliejinės šventės paminėjimui, susivienijo mūsų širdys veriant girliandą iš trispalvių širdelių. Svarbiausia, kad į idėjos įgyvendinimą atsiliepė visas Pandėlys: nuo pačių mažųjų iki garbingų, dar   menančių sunkius Lietuvai laikus, pandėliečių… Tai lyg ir simbolinė Meilės Lietuvai, Gimtinei,  išraiška.

Ačiū mūsų mieliesiems saviveiklininkams, bendruomenės nariams, vaikų darželiui, pradinei mokyklai, gimnazijai, bibliotekai, seniūnijos darbuotojams, „Daividos“ parduotuvės kolektyvui, Gražinos Tokarevienės  ir visiems visiems, padėjusiems iškirpti širdelės…

Ačiū klebonui kun. Albertui Kasperavičiui už iškilmingas Šv. Mišias, už varpų skambesį „Gloria Lietuvai“.

Taip pat dėkojame mūsų jaunimui – gimnazistams ir pradinukams, jų mokytojams – už suorganizuotas gražias šventes, akcijas,  100-mečiui  paskirtus minėjimus, kad į veiklas įtraukėte ir pandėliečius, už rūpinimąsi smagiai ir išradingai švęsti Lietuvos 100-metį.

Dėkojame Valdui Pipikui už mini Gedimino pilį, visiems padėjusiems ar kitaip prisidėjusiems prie šventės organizavimo, Pandėlio seniūnijos darbininkams ir Jums, mieli šventės dalyviai bei svečiai.

Tu tokia maža mažytė, brangi mūsų Lietuvėle,
Būk gyva per amžių amžius. Ir vienybėje stipri!

P.S. girliandos ištiesti per visą Pandėlį šį kartą nepavyko, nors pritrūkom visiškai nedaug – tik apie 300 metrų (nuo Antanavičių kiemo iki paminklinio akmens ir nuo parko gėlyno iki miesto kryžiaus)… Turbūt, ne visi ar ne visas girliandas atnešė?..  Nieko tokio – bus siekiamybė kitam kartui…

Renginio vaizdo medžiagą žiūrėkite čia:
Nuotr. autoriai: Rasa Vilutienė, Renata Bernatonienė, Andrius Palivonas, Jūratė Bagužienė, Martynas Styra