Skirkite 2%

Skirkite 2 proc. paramą
Maloniai kviečiame 2 % Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirti mūsų Pandėlio miesto bendruomenei. Tai nieko nekainuojanti Jūsų finansinė parama bendruomenei! Jūsų parama mums labai reikalinga!
Kaip pervesti 2 procentus?
Specialią prašymo formą rasite VMI puslapyje www.vmi.lt, spausdami “Duomenų bazės” – “Formos”. Į langelį “ieškoti pagal numerį arba jo dalį” įrašykite kodą FR0512 , tada atidarykite pavyzdį (PDF) bei formos pildymo taisykles (DOC).
Kaip tai padaryti:
1. prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>
2. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)
3. Pasirinkite formą „Pildyti portale“
4. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)
5. Užpildyti ir pateikti
Formai pildyti reikiami Pandėlio bendruomenės rekvizitai:
PANDĖLIO MIESTO BENDRUOMENĖ
Vytauto a. 11, Pandėlys
LT-42372 Rokiškio r. sav.
Pandėlio miesto bendruomenės kodas 300099918
Sąskaitos Nr. LT335014100014000035
Banko pavadinimas Rokiškio kredito unija
Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai.
Paramos gavėjų, darbdavių ar kitų asmenų pateikti – atsiųsti ar atnešti – popieriniai Prašymai FR0512 Valstybinėje mokesčių inspekcijoje nebus nagrinėjami ir pagal juos nebus pervedama parama.
VMI rekomenduoja deklaracijas ir prašymus teikti elektroniniu būdu, naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis adresu http://deklaravimas.vmi.lt.
Dar kartą dėkingi Jums!
Primename, kad valstybinė mokesčių inspekcija 2% GPM priima iki gegužės 1 dienos.